Pastarosiomis dienomis Rūdiškėse apsilankė bene visos budinčios tarnybos: policininkai, priešgaisrinės apsaugos pareigūnai-gelbėtojai, aplinkosaugininkai ir medikai.
Antradienį, gegužės 2 d., apie 14 val. Trakų r., Rūdiškėse, Ulkiškių g., pastebėta, kad iš namo pavogta apie 5 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tą pačią gegužės 2 d., apie 20 val. Trakų r., Rūdiškių seniūnijoje, Kalvių kaime, vyro, gimusio 1971 m., automobilyje „Nissan X-trail“, Aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos departamento darbuotojas rado dujinį pistoletą „Walther P22“, kurį paėmė policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 1 d. į pagalbą rūdiškiečiui teko skubėti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnams. Po pietų, 15. 17 val., gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Rūdiškėse, Aluonos g., rastas į maždaug 5 metrų gylio rūsio duobę įkritęs ir susižeidęs ranką vyras. Panaudojus stabilizavimo lentą, vyras iškeltas ir perduotas greitosios pagalbos medikams.